به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، " محمد خادمی" با اعلام این خبر و با بیان اینکه شناسایی و رسیدگی ویژه به مشکلات محلات در اولویت اقدامات سالجاری قرار دارد، گفت: تامین نیازهای ضروری محلات و کاهش دغدغه های شهروندان در راستای افزایش امکانات خدماتی، رفاهی و اجتماعی، از جمله مواردی است که در جریان بازدیدهای میدانی در اولویت قرار می گیرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار خاطرنشان کرد: در این بازدید مقرر شد مشکلات از طریق معاونت های فنی و عمرانی ، خدمات شهری و اجرایی منطقه ساماندهی و بهره برداری از زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت ،احداث سرویس بهداشتی و آبخوری بوستان شیان ، ساماندهی سگ های ولگرد و ...پیگیری و اجرایی شود.

خادمی درادامه گفت: همچنین استعلام زمین جهت احداث ایستگاه آتش نشانی از سازمان آتش نشانی، بررسی و استعلام زمین جنب مجتمع نان و بررسی طرح تفصیلی فضای مجاور زمین اسکیت از موارد عنوان شده در این بازدید بود که می بایست در بازه زمانی یک هفته بررسی و اجرایی شود. 

گفتنی است دراین بازدید 2 ساعته شهردار منطقه چهار، معاونان، مدیران و شهردار ناحیه 3  به همراه دبیر ستاد راهبری منطقه وشورایاران محله شیان ولویزان حضور داشته و 13 مصوبه عمرانی ، خدمات شهری،اجتماعی و شهرسازی تصویب و در دستور کار قرار گرفت.