به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مجمع سالیانه سازمان عمرانی مناطق با حضور اعضای شورای سازمان، اعضای هیات مدیره، مدیران کل معاونت فنی و عمرانی و مدیرکل امور مجامع و شورای سازمانها و شرکت های شهرداری تهران، برای نخستین بار در مجموعه مدیریت شهری پایتخت به صورت آنلاین برگزار شد.

در ابتدای این نشست، مدیرکل امور مجامع ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته در حوزه معاونت فنی و عمرانی و به طور خاص در سازمان عمرانی مناطق در خصوص برگزاری به موقع مجامع و کسب عنوان مطلوب از حسابرس و بازرس مستقل، به تشریح دیدگاه ها و نقطه نظرات شهردار تهران در خصوص برگزاری مجامع سازمانها و اهمیت شفافیت مالی آنها پرداخت.

در ادامه مهندس صبوری، رئیس هیات مدیره و عضو شورای سازمان نیز از عملکرد مجموعه سازمان عمرانی مناطق تقدیر کرده و بر اهمیت برگزاری به موقع مجامع و پیگیری تحقق تکالیف مجامع سنوات گذشته تاکید کرد.

در ادامه، حسابرس و بازرس قانونی ضمن قرائت گزارش خود و ارائه صورت های مالی، عملکرد سازمان را بدون بند حسابرسی و "مطلوب" عنوان کرد.

در پایان مجمع، مهندس غمخوار مدیر عامل سازمان عمرانی مناطق به تشریح روند رو به رشد سازمان در افزایش شفافیت مالی نسبت به سنوات گذشته پرداخت و ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده، این موفقیت را حاصل تلاش مستمر تمام سطوح سازمان عنوان کرد.

لازم به ذکر است سازمان عمرانی مناطق در سال 1399 برای پنجمین سال متوالی و بدون بند حسابرسی موفق به کسب عنوان مطلوب از حسابرس و بازرس قانونی شد.