به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳ ، شهردار منطقه۱۳ در این جلسه  ضمن خوش آمد گویی به دکتر کرمی و هیئت همراه، از زحمات مدیران و پرسنل آن سازمان به ویژه در زمینه راهبری و مدیریت بیماری کرونا در سطح شهر تهران و شهرداری تهران قدردانی و افزود : منطقه ۱۳ با تمام پتانسیل ها و امکانات  آماده انجام ماموریت ها و دستور العمل های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به جهت پیشگیری ، کاهش خطر پذیری و افزایش تاب آوری و همچنین آمادگی و مقابله با بحران های احتمالی است. 

 در این دیدار  همچنین رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ضمن تشکر از اقدامات شهرداری منطقه ۱۳ در خصوص پیگیری ساخت پایگاه مدیریت بحران ناحیه ۱  ، احداث  مجموعه اسکان اضطراری پارک  سرخه حصار  و چندین پروژه مرتبط دیگر ،خواستار همکاری بیشتر میان سازمان و منطقه شد. 

 با هماهنگی های انجام شده در این جلسه ،  پیگیری اتصال پایگاه ویژه بحران منطقه به شبکه شهرداری تهران، احداث راه بند خروج اضطراری در اتوبان های یاسینی و زین الدین و احداث مخزن آب اضطراری در سطح منطقه در دستور کار پیگیری و حمایت سازمان پیشگیری و مدیریت بحران قرار گرفت.

بعد از اتمام جلسه ، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به همراه شهردار  منطقه ۱۳ از تعدادی پروژه ها ، بوستان جنگلی سرخه حصار و محل اسکان های  اضطراری منطقه بازدید کردند.

در این بازدید قربانی ،مشاور و مدیرحوزه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران ، جوان معاون فنی و عمرانی منطقه و اکبری دبیر ستاد پیشگیری و مدیریت بحران منطقه حضور داشتند.