به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13 ، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه با اشاره به رویکرد شهرداری منطقه برای تبدیل بوستان جنگلی سرخه‌حصار به قطب گردشگری شرق تهران گفت : اجرای طرح های ترافیکی –عمرانی با هدف تامین آسایش و رفاه گردشگران در محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار  در دستور کار قرار دارد.  

وی با بیان اینکه با نیاز سنجی صورت گرفته و با هدف تامین رفاه و آسایش شهروندان ، فضای پارک خودرو جهت توقف شهروندان با ظرفیت پارک 1000 دستگاه خودرو، طراحی و اجرا شد، ادامه داد : با همکاری معاونت های حمل و نقل و ترافیک و فنی و عمرانی ، برای رفاه حال گردشگران ، در نظر داریم ، حدود  هزار واحد پارکینگ حاشیه ای دیگر نیز در سال جاری ایجاد کنیم.  

وی یکی از برنامه های پیش رو این منطقه را ، اجرای دیوار مالون در خیابان‌های جنگل سرخه‌حصار برشمرد و افزود : این طرح  برای پیشگیری از ریزش آب و خاک به سطح معبر در دست اجراست.  

به گفته شهردار منطقه 13 ، تراش و روکش اساسی آسفالت خیابان‌های محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار   اجرا  می شود. 

وی  در خصوص دیگر برنامه آتی منطقه ادامه داد : پیست دوچرخه سواری محدوده بوستان جنگلی سرخه حصار ، به صورت کامل آسفالت و جدول کاری کنار پیست نیز اجرایی می شود. 

وی  ادامه داد : ۴ در اصلی برای ورود به بوستان جنگلی سرخه‌حصار ساخته و نصب شده و در پنجم هم نیز از سمت بزرگراه شهید یاسینی در حال احداث است. 

وی خاطر نشان کرد : بازسازی سرویس‌های بهداشتی بوستان و ساخت سرویس‌های جدید از دیگر برنامه های منطقه در سال جاری است .