به گزارش اکونا پرس،

فراهانی با اهدای لوح تقدیر تلاش برای تهران به شهردار منطقه ۳ گفت با توجه به تلاش و تعهد در مسیر توسعه برای تهران و خدمت به مردم بر اساس نتایج حاصل از پایش عملکرد در سال 1398 این لوح با نشان سه ستاره طلایی ( بیشترین میزان) به منظور تجلیل از زحمات شهردار منطقه، مدیران، کارشناسان و کارگران منطقه به شهردار منطقه 3 اهدا می شود.

وی تاکید کرد: پایش عملکرد سال ۱۳۹۸ مناطق شهرداری تهران در چهار محور مالی،شهروندان،فرآیندهای داخلی، رشد و توسعه توسط معاونت محاسبات و پایش عملکرد شورای اسلامی شهر تهران انجام گرفته است.     

  در ادامه مصطفی سلیمی شهردار منطقه٣ به رفع تصرفات غیر قانونی در معابر و ساختمان های بلند مرتبه این منطقه اشاره نمود و گفت:  مقابله با این تخلفات نیازمند اراده اجتماعی، اقتصادی و ... دستگاه ها و سازمان های مرتبط است.                                                             

وی اذعان داشت: برای احصاء پرونده های تخلفاتی که  باید به عنوان پول بیت المال  برای بازسازی شهر هزینه می شود با مشکلات عدیده ای روبرو هستیم.             

شهردار منطقه سه اظهار داشت: از آنجایی که تشکل های مردمی در زمینه های شهری، محیط زیستی، فضای سبز، اجتماعی، فرهنگی و .... صاحب سبک هستند و توانایی ارتباط با مجامع بین المللی را دارند، می توان از ظرفیت این تشکل ها در راستای ایجاد شرایط مناسب زندگی استفاده کرد. 

سپس فراهانی رییس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از پروژه های منطقه سه بازدید نمود. 

مسیر دوچرخه در بلوار میرداماد وساختمان اداری در باغ شاعران پروژه هایی بودند که توسط فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران و سلیمی شهردار منطقه سه بازدید شدند.