به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، حمیدرضا رنجبر با بیان این مطلب افزود: اجرای عملیات خط کشی محوری به طول بیش از 20 کیلومتر در خیابان‎های شهید قدوسی، معلم، گوهری، استاد حسن بنا، شریعتی و اجرای خط کشی بلوک عابر پیاده به طول 108 متر در خیابان سپاه تقاطع انقلاب و خیابان شهدای ناجا تقاطع سروش تنها بخشی از اقداماتی است که از سوی این معاونت در معابر منطقه اجرا شده است.

وی در ادامه با اشاره به تبدیل ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 7، به ساختمان دوستدار دوچرخه، تصریح کرد: ساختمان دوستدار دوچرخه ساختمانی است که تسهیلات مورد نیاز برای رفاه دوچرخه‎سواران و تشویق سایرین به دوچرخه سواری را فراهم می کند.

معاون شهردار منطقه 7 تاکید کرد: ایجاد پارکینگ دوچرخه به همراه امکانات رفاهی شامل کمد لباس، رختکن و محوطه تعویض لباس، دوش و پایه تعمیر دوچرخه از اقداماتی است که در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه 7 ایجاد شده است.

وی در پایان یادآور شد: نصب دوچرخه بند در پارکینگ شهرداری منطقه 7، پارکینگ طبقاتی اندیشه و ایستگاه مترو مفتح و ساختمان ناحیه 4  از دیگر فعالیت‎هایی است که از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه اجرا شده است.