به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه، منصور دویده رئیس اداره سلامت  منطقه با اعلام این خبر گفت : شهروندان با مراجعه و یا تماس با این پایگاه می توانند از مشاوره و اطلاع رسانی در خصوص بیماری کووید ۱۹ بهره مند شوند و در صورت وجود علائم و  مشکلات احتمالی به مراکز درمانی وزارت بهداشت  معرفی می شوند.

 دویده در ادامه به سایر خدمات رایگان این مرکز اشاره کرد و افزود : ویزیت بیماریهای زنان، مامایی و سالمندان ، کنترل فشار خون و قند خون خانم ها و آقایان،واکسیناسیون در تمام مقاطع سنی ، مشاوره تغذیه، بیماریهای اعصاب و روان و انجام تست بیماریهای  ویژه زنان از جمله این خدمات است .

وی   همچنین ارائه مکمل های رایگان به شهروندان را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این پایگاه عنوان کرد و افزود: مشاوره در زمینه ی مراقبت و سلامت  کودکان، مادران و سالمندان  و ارائه مکمل های آهن و ویتامین های مورد نیاز این گروه ها در این مراکز به صورت رایگان به شهروندان ارائه می شود.

شایان ذکر است این مرکز در سید خندان، میدان کتابی ، جنب پل پرستو سرای محله سید خندان واقع شده است و شهروندان می توانند با همراه داشتن کد ملی در ساعات اداری  به این مرکز مراجعه و یا با شماره تلفن ۲۶۷۰۱۳۹۴ تماس بگیرند.