به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۲، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و چهلمین سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و به‌منظور ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و ارج گذاردن به مقام شامخ شهدای جنگ و یادآوری حماسه‌سازی‌های مردمان این سرزمین در ۸ سال حماسه و جنگ ، شهرداری منطقه ۱۲ اقدام به برگزاری نمایشگاه عکس مفهومی و کمتر دیده شده از هشت سال جنگ تحمیلی و معرفی شهدای دفاع مقدس به عنوان یکی از برنامه‌های محوری شهرداری نموده است.

در این نمایشگاه تصاویری از حماسه های رزمندگان سلحشور در جبهه های نبرد حق علیه باطل و ایثار ملت ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای این مرز و بوم به معرض نمایش گذاشته شده است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و گرامیداشت حماسه‌آفرینان دفاع مقدس است و یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها، شناساندن و معرفی فرهنگ انقلاب و هشت سال دفاع مقدس به نسل آینده است.

 دفاع مقدس از افتخارات ماندگار تاریخ این کشور، تداعی‌گر ایستادگی و مجاهدت جوانان و نماد سرافرازی در آزمون بزرگ الهی است.

ایام هفته دفاع مقدس یادآور تلاش، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهدای گرانقدری است که در سنگر دفاع مقدس برای پاسداری از میهن و ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند.

همچنین ایجاد المان‌های دفاع مقدس در فضای ورودی منطقه  و مقابل ساختمان‌ اصلی شهرداری و نواحی ششگانه قلب تهران از دیگر اقدامات در حوزه فضاسازی شهرداری منطقه ۱۲ است./خبرطهرون