به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه4 ، "محمد خادمی" در این باره گفت: همزمان با فراگیری ویروس کووید 19 در کشور و تجربه کردن روزگار جدید امروزی برای کودکان و با توجه به شعار " تهران شهری برای همه" به ویژه کودکان به منظور تقویت روحیه شادی، نشاط، امید  و پویایی این رده سنی ، ویژه برنامه ها مختلفی با رعایت تمام پروتکل های مراقبت، پیشگیری و کنترل بیماری کرونا ویروس در بازه زمانی 12 لغایت 21 مهر ماه برگزار می شود.

خادمی در ادامه افزود: به منظور نهادینه سازی ارزش های تربیتی و انسان ساز در ذهن و روح کودکان و ترویج این فرهنگ در جامعه، ضمن تولید محتوا های آموزشی و توزیع در شبکه های اجتماعی، مسابقات آموزشی مجازی و در کنار آن برگزاری جلسات مشترک مجازی شهردار منطقه با شهرداران مدارس و اخذ نظر و دریافت پیشنهادات آنان برای بهبود مشکلات منطقه در حال انجام است.

او در ادامه گفت: راه اندازی کمپین پادکست کودکان در فضاهای مجازی، انجام تبلیغات شهری و اطلاع رسانی در اماکن پرتردد و سرای محلات، کارگاه قصه گویی مجازی ، معرفی کتاب های برگزیده ویژه کودکان، خاطره نویسی ، مسابقه کتاب و کتابخوانی، جشنواره بادبادکها و همدلی با کودکان ستم دیده جهان و... از دیگر برنامه های این هفته به شمار می رود.