به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، "مرتضی عزیزی" با اعلام این خبر و با بیان اینکه راه اندازی خط 4 مترو در منطقه 4 به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین منطقه تهران کمک شایانی به صرفه جویی در مصرف سوخت خودروها خواهد کرد، افزود: در حال حاضر خطوط 2 و 3 مترو سهم جابجایی شهروندان منطقه4 را برعهده دارد.

او با اشاره به ایستگاه های پیش بینی شده در خط 4 افزود: در خط 4 مترو 6 ایستگاه پیش بینی شده است و با احداث و راه اندازی این خط رضایت خاطر شهروندان فراهم می شود.

رییس اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه 4 تصریح کرد: ایستگاه های شهید باقری، خیابان شهیدان ظفر قندی(196) ، فلکه سوم تهرانپارس، میدان شاهد و خیابان شریعتی مقابل دانشگاه آزاد اسلامی ایستگاه های این خط هستند که با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری به زودی عملیات اجرای زیرساخت های این پروژه در دستور کار قرار می گیرد.

عزیزی خاطر نشان کرد: با توجه به بازدیدهای انجام شده با مدیران شرکت مترو، و تاکید شهردار منطقه 4 مبنی بر تسریع در اجرای این پروژه ، هم اکنون اقدامات لازم جهت بررسی اسناد و مدارک و مالکیت ایستگاه ها صورت گرفته و آماده توافق با مالکان هستیم.