به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲،حسن رحمانی ،شهردار منطقه ۲ که به لحاظ عملکرد مطلوب   در زمینه توسعه محلات در منطقه ۲۱  از سوی رییس شورای شهر و شهردار تهران مورد تقدیر قرار گرفت در زمینه اهمیت پروژه های محلی گفت:یکی از سیاست های اصلی مدیریت شهری در سال۹۹ اجرای پروژه های کوچک مقیاس براساس سند توسعه محلات و مطالبات مردم است و یکی از ویژگی های این پروژه ها ، مشارکت مردم و شورایاران در شناسایی نیازها و سنجش پروژه ها است.

شهردار منطقه۲ گفت:اجرای پروژه های کوچک مقیاس محلی که به صورت مویرگی در سطح شهر اجرا می شود حرکتی در مسیر توسعه شهر همراه با برقراری عدالت اجتماعی در توزیع خدمات است .

وی افزود:در سال های گذشته محله محوری به عنوان رویکرد مدیریت شهری مطرح بوده است که با برنامه ریزی و اجرای پروژه های کوچک مقیاس محلی ،این رویکرد به برنامه عملیاتی تبدیل شد.

شهردار منطقه ۲ گفت: پروژه کوچک مقیاس محلی کمبودها و نیازهایی را در محلات مرتفع می کند که شاید در گذشته به لحاظ کوچک بودن کمتر مورد توجه قرار گرفته،ولی از مطالبات شهروندان است و می تواند در بهبود خدمات و ارتقای کیفیت زندگی شهری تاثیر گذار باشد.

رحمانی افزود: برهمین اساس در منطقه ۲ نیز با تلاش مدیریت منطقه  پروژه های  کوچک مقیاس محلی مطابق با  سند توسعه محلات  پیش بینی و اجراشده  ودرآینده نزدیک  بخشی از این پروژه ها به بهره برداری می رسد.