به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده در دومین  جلسه هماهنگی ستاد برف روبی این منطقه که عصر روز گذشته شنبه یکم آذر ماه به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور معاونین و مدیران اجرایی برگزار شد ، گفت: در آستانه فصل سرما با تشکیل ستاد برف روبی و تدوین برنامه عملیاتی، تجهیزات و ماشین آلات برف روبی برای مقابله با بارش های احتمالی در حال  آماده سازی است . 

وی افزود: بر اساس دستورالعمل ستاد برفروبی،  سه موقعیت قبل از بارش ، حین بارش و بعد از بارش برنامه ریزی شده است که با هماهنگی معاونت ها و حوزه ها بتوانیم به خوبی آن را اجرا کنیم. 

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به بارندگی های اخیر پایتخت و ورود سامانه بارشی جدید به تهران اظهار داشت: با توجه به لایروبی مستمر انهار و حوضچه ها و  اقدامات صورت گرفته برای مدیریت بارندگی ها و  تلاش نیروهای خدمات شهری خوشبختانه هیچ مشکل آبگرفتگی مشاهده نشده و تردد وسایل نقلیه در معابر این منطقه روان است.

او ادامه داد: همزمان با آغاز بارندگی ها تا کنون، نیروهای خدمات شهری منطقه،  نواحی ، مسیل  و.. با استفاده از ماشین آلات در آماده باش کامل بودند تا در صورت نیاز به رفع آبگرفتگی بپردازند .

در این جلسه ضمن  تعیین وظایف آتی اعضای ستاد برفروبی ، گزارش برنامه ها و اقدامات انجام شده تشریح شد.