به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه تهران "مهدی پورشاسب" با بیان این خبر افزود: بدنبال تعطیلی ورزشگاه ها با توجه به شیوع ویروس کرونا فرصت مناسبی را برای بازسازی و مرمت ورزشگاه ها و اماکن ورزشی فراهم کرد و درهمین راستا عملیات مرمت و بازسازی دو ورزشگاه شیان و22 بهمن آغاز شده است.

او با بیان اینکه بازسازی این دو ورزشگاه از دو ماه پیش آغاز شده است افزود: ورزشگاه 22 بهمن در خیابان اتحاد با مساحت تقریبی 5000  در سال 1375 احداث  و دارای امکاناتی نظیرسالن سرپوشیده بدنسازی، سالن چندمنظوره فوتبال، سالن تیراندازی و زمین چمن مصنوعی است و  از مرداد ماه سالجاری بازسازی آن آغاز و تا آبان ماه به پایان می رسد.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 4 تهران در ادامه به اقدامات صورت گرفته در ورزشگاه  22 بهمن اشاره کرد و گفت: درحال حاضر سیمان کاری و پیاده روسازی  اطراف ورزشگاه 22  بهمن به اتمام رسیده وتعویض لامپ ها و بازسازی سالن بدنسازی و آیینه کاری واجرای نهر و ساماندهی پیاده رو روبروی ساختمان در دست انجام است.

پورشاسب در ادامه گفت: ورزشگاه شیان واقع در بوستان پلیس  به مساحت تقریبی3000 مترمربع دارای امکاناتی نظیر پیست اسکیت، زمین چمن مصنوعی و ساختمان رختکن بوده هم اقداماتی نظیر ایزوگام، تعویض درب و پنجره ها، رنگ آمیزی و تاسیسات  و .. اجرایی شده است.

او همچنین به بازسازی زمین چمن بوستان پلیس اشاره کرد و افزود: در این زمین اقداماتی نظیر جمع آوری چمن های قدیمی،زیرسازی و نصب زمین چمن جدید در حال انجام است و تا پایان آبان ماه به بهره برداری می رسد.