به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، در ابتدای این برنامه مهدی جلیلوند رییس اداره بازرسی منطقه ۶ با بیان اینکه مدیریت شهری منطقه شش در طول این ۱۵ سال ، نیم میلیون پیام شهروندان را رسیدگی کرده است، افزود : در دوره اخیر ارتقای کیفی سطح خدمات رسانی به درخواست های شهروندان مد نظر قرار گرفته است. 

در ادامه این برنامه نیز جمشید رحمانی پناه دبیر دبیران شورایاری  ضمن اشاره به خدمات رسانی مستمر عوامل اجرایی ۱۳۷ در ایام کرونا به به نیابت از شهروندان و شورایاری های منطقه ۶ به قدردانی از تلاشهای شبانه روزی عوامل ۱۳۷پرداخت.

همچنین نصیریان رییس سامانه فوریت های شهری ۱۳۷ شهرداری تهران، عملکرد منطقه ۶ در حوزه رسیدگی به پیام های خدمات شهری را بر طبق ارزیابی ها در سطح مطلوب دانست.

تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ نیز در سخنانی ضمن تقدیر از شهردار ناحیه ۵ در برگزاری مطلوب این نشست با رعایت پروتکلهای بهداشتی، افزود : عوامل ۱۳۷ در حقیقت بازوی اجرایی مدیریت شهری در خدمت به مردم هستند

 فرهادی با اشاره به ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت : آموزه های این شهید به ما خاطر نشان می سازد که تمام مسیر و هدف ما بایستی رفع مشکلات مردم باشد و کارکنان ۱۳۷ در خط مقدم این جبهه قرار دارند.

اجرای گروه سرود به مناسبت اربعین شهید محسن فخری زاده و سالگرد شهید قاسم سلیمانی و تقدیر از برگزیدگان پایان بخش این برنامه بود.