به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه22، بازدید میدانی صبح گاهی مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه به همراه معاونین و مدیران با دوچرخه از نواحی، با هدف ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان مدل حمل و نقل پاک برگزار شد.

شهردار منطقه 22، با توقف در برخی از نقاط، از مجموعه پردیس بهداشت و سلامت شریعتی۲ بازدید کرد و گفت: ساخت این بیمارستان یک پروژه ملی برای نسل آینده است.

او در ادامه افزود: معضل کرونا به ما نشان داد در موضوع بهداشت و درمان باید اقدامات جدی در سطح منطقه انجام دهیم، در این راستا مدیریت شهری منطقه22 همکاری و تعامل لازم در چهارچوب  قانون را با این مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و بهداشتی خواهد داشت.

رحمان‌زاده در ادامه بازدید از منطقه۲۲ به مجتمع تجاری و اداری رزمال رفت و بر اجرای منظم در پروژه های منطقه تاکید کرد و ادامه داد: مدیران محلی مطمئناً بر نظم و انضباط محلات تاثیرگزار هستند و ما هم بر این موضوع حساس هستیم.

شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه روح و زندگی در منطقه۲۲ کاملاً مشهود است، ادامه داد: تجربه های جهانی نشان می دهد تهران از استانداردهای لازم برخوردار است و منطقه۲۲ از این حیث جدا نیست.

او تاکید کرد اقدامات در منطقه22 مطمئناً بر کل شهر تهران تاثیرگذار است و این موضوع حساسیت مدیریت شهری منطقه را در اجرای نظم و قانون در تمامی امور تشدید می کند.

گفتنی است شهردار منطقه22 در ایستگاه پایانی بازدید امروز به مجتمع اداری و تجاری لکسون رفت و از نزدیک با مدیران این مجتمع دیدار کرد.