به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، عباس مافی با بیان این مطلب افزود: کاهش مخازن 1100 لیتری سطح شهر، تفکیک پسماند از مبدا، حذف عوامل غیرمجاز، کاهش تولید پسماند و بهبود سیما و منظر شهری تنها بخشی از اهداف اجرای طرح کاپ است که ما در تلاشیم به بهترین شکل ممکن در این منطقه اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: آموزش و اطلاع رسانی لازم در همه نواحی و به صورت محله محور و انعقاد تفاهم نامه های کاری از اقدامات اجرا شده از سوی این منطقه در راستای اجرای طرح مذکور بوده است.

مافی در ادامه گفت: آموزش های لازم به صورت مستمر توسط کارشناسان اداره مدیریت پسماند در خیابان های منتخب از جمله شهید مدنی در ناحیه 1، شهید نامجو در ناحیه 2، بهارجنوبی در ناحیه 3، شهید عربعلی، شهید قندی، خرمشهر در ناحیه 4 و شهدای ناجا در ناحیه 5 از محورهای منتخب این منطقه برای اجرای طرح کاپ بوده که در حال انجام است.

وی در ادامه به اطلاع رسانی در زمینه آموزش طرح کاپ در منطقه به صورت مجازی در سامانه شاد به دانش آموزان  اشاره کرد و گفت: امیدواریم از ظرفیت سازمان های مردم نهاد، شورایاری ها و سرای محلات برای فرهنگ سازی بهتر مدیریت پسماند استفاده کنیم.