به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3،کاظم کمالی نسب معاون امور اجتماعی و فرهنگی ضمن تبریک ایام دهه فجر گفت: در مراسم یادواره شهداء، تعدادی از فرهیختگان انقلابی با حضور جمعی از خانواده معظم شهید و ایثارگر در شهرک مسکونی فجر تجلیل شدند.  

او بیان کرد: لزوم حفظ ارزش های انقلاب توسط جوانان، خاطره گویی انقلاب  و نمایشگاه دستاوردهای انقلاب جزو برنامه هایی بود که در این یادواره اجرا شد.  

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 از برپایی ایستگاه های فرهنگی با عنوان آینده روشن در 14 نقطه از منطقه خبر داد و اظهار کرد: در این ایستگاه های فرهنگی ضمن توزیع پرچم جمهوری اسلامی برنامه هایی نظیر نمایشگاه دستاوردهای انقلاب ، مسابقات دارت و مسابقات فرهنگی ، نقاشی کودکان و برنامه های میدانی از قبیل تئاتر و سرود خیابانی اجرا می شود.

کمالی نسب اضافه کرد: با توجه به شرایط و دستورالعمل های بهداشتی در سال جاری، امکان حضور  در میان خانواده معظم شهدا را نداشتیم اما برخود لازم دانستیم از طریق تماس تلفنی و ارسال هدایایی یاد و خاطره شهدای انقلاب را زنده نگه داریم .

 او با اشاره به برنامه های متنوع دهه فجر که بصورت مجازی در کانال ها و صفحات مجازی این معاونت بارگذاری می شود از جمله مسابقات کتابخوانی مسابقات عکاسی ، دلنوشته  و کلیپ های انقلابی و... افزود:  در نقاط مختلف منطقه اجرای سرود های انقلابی توسط دانش آموزان انجام شد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 3 با اشاره به برپایی جشن های انقلاب به صورت محدود و رعایت شیوه نامه های بهداشتی اظهار کرد: چهل و دومین جشن های انقلاب در مساجد این منطقه از قبیل: مسجد جامع قلهک و مسجد امام حسن مجتبی(ع) به صورت مجازی برگزار می شود

او درباره آذین بندی "کوچه های انقلاب" گفت:  12 مورد از کوچه های این منطقه انتخاب و با مشارکت و همکاری نیروهای مردمی آذین بندی و چراغانی شد،  این معابر به عنوان "کوچه انقلاب" نام گذاری شده است.

کمالی نسب افزود: با توجه به شرایط موجود و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین حفظ سلامت خانواده معظم شهداء  دیدار هایی به صورت محدود در فضای باز با آنها برگزار شد.