به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4  تهران، "محمد خادمی"  ضمن  تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت : امسال با توجه به شرایط خاص کرونایی و اجرای دستورالعمل های بهداشتی برنامه های جشن سالروز پیروزی متفاوت از سال های گذشته  و با استفاده از ظرفیت های  منطقه ای خواهد بود.

او با اشاره به اجرای ویژه برنامه های میدانی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی گفت : استیج های فرهنگی منطقه با قرائت قرآن ، سرود ، تواشیح ، تئاتر ، پخش سرودهای انقلابی و اجرای مسابقات فرهنگی روز 22 بهمن در 2 نقطه از مسیر خیابان انقلاب از ساعت 8 تا 12 برپا می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه4  با تاکید بر تبیین راهبردهای مقام معظم رهبری )مدظله العالی( در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت : امسال بر استفاده از عبارت  "گام دوم – سال دوم " در تمامی طراحی ها بااستفاده از ظرفیت ها برای برگزاری برنامه ها، تعامل با تشکل های مردم نهاد ؛ دانش آموزی، دانشجویی، کانونهای فعال محلات، شورایاری ها و سرای محلات تاکید و در دستور کار  قرار گرفت . 

خادمی همچنین از برپایی 2 کاروان خودرویی از منطقه 4  به سمت میدان انقلاب خبر داد و گفت : در سالروز پیروزی انقلاب 2 کاروان خودرویی شامل حدودا  100 خودرو و موتور سیکلت ، مزین به پرچم و شعارهای انقلابی با پخش سرودهای انقلابی و موسیقی شاد از منطقه به سمت میدان انقلاب حرکت خواهند کرد . 

او در پایان به برپایی جشن انقلاب در بوستان الغدیر اشاره کرد و گفت : همچنین ایستگاه جشن انقلاب در بوستان الغدیر با اجرای سرود ، تواشیح ، تقدیر از خانواده معزز شهدا ، پخش موسیقی شاد و مسابقه حضوری ضمن رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برپا می شود.