به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران " محمد خادمی" با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی دندانپزشکی افزود : "پویش 21" با همکاری گروه ارتقاء سلامت دهان و دندان کانون پزشکان اداره سلامت منطقه ۴ از  ۱۸ فررودین ۱۴۰۰ آغاز و تا 23 این ماه ادامه دارد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه در اشاره به برنامه های در دست اقدام پویش 21 گفت : برگزاری مسابقه پویش ۲۱، وبینارهای تخصصی و نشست با اساتید دانشگاه دندانپزشکی از جمله برنامه های در این روزها است.

خادمی افزود: مسابقه پویش ۲۱ با عنوان ارسال آثار در قالب داستان، شعر و کلیپ کوتاه در رابطه با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن، وبینار تخصصی با هدف ارتقائ سلامت دهان و دندان افراد دارای معلولیت، وبینار تخصصی با موضوع حفظ سلامت دندانها با استفاده از مسواک و نخ دندان  و  برگزاری اولین نشست تخصصی در شبکه های اجتماعی  (ویدئو کنفرانس ) با حضور اساتید دانشگاه دندانپزشکی با عنوان نقش دانشگاهها در ارتقآء سلامت دهان و دندان افراد دارای معلولیت از برنامه های شاخص این پویش است . 

خادمی اظهار داشت : با توجه به شروع موج چهارم ویروس کرونا و تاکید اساتید پزشکی بر رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی تمامی برنامه ها  از طریق شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

او در پایان  یادآور شد: این پویش با شعار  روز تندرستی  در روز 18 فروردین ماه آغاز و در 23 فروردین با شعار روز دندانپزشکی خاتمه می یابد.