به گزارش اکونا پرس،

‍  فرزندان ارتش مقلد امامی هستند که تدین و و تفکر را ترویج می کرد و بر وحدت و یکپارچه بودن مردم و نیروهای نظامی به عنوان رمز اصلی شکست دشمنان ملت تاکید می کرد و بی شک  رمز اقتدار و پیروزی ارتش همین التزام مثال زدنی و بی نظیر در تاسی و تبعیت از رهنمون های امام راحل ( ره) و تمسک به فرمایشات رهبری معظم انقلاب است .

 و اینک ارتش بزرگ و مقتدر  که نمادی از اقتدار و مقاومت ملت شریف و نجبیب ایران است بر تارک و جبین تاریخ سرزمین بزرگ ، مقتدر و مظلوم ایران تکیه زده است و روز به روز به برکت تلاش ها و مجاهدت های نیروهای مخلص و متدین و میهن پرست خود می افزاید . 

امروز ارتش در تداوم تجربیات گرانسنگ جنگ تحمیلی به عنوان بخشی از میراث دفاع مقدس ، حرفه ای تر ، مقتدر تر و با صلابت تر از هر زمان و مقطعی با سینه ای ستبر و اراده ای سترگ چنان بر پیکره دشمنان لرزه انداخته است که بر خلاف جنگ روانی و تبلیغات رسانه ای آنان جرات و شجاعت تعرض و طمع به خاک این کشور عزیز را حتی در ذهن و ضمیر خود نمی پرورانند .

 بدون تردید این عزت و جایگاه رفیع و بلند که ارتش ایران را فراتر از نیروهای مسلح متعارف منطقه قرار داده است مرهون خون شهیدان عزیز است .شهدایی قهرمان و بلند مرتبه همچون عباس بابابی و صیاد شیرازی که نه تنها در تاریخ انقلاب که در گستره ایران و در پهنه جهان اسلام یگانه اند و کم نظیر . 

 اینجانب این روز مبارک را به برادران ، سربازان ، امیران و خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض می کنم و برای این عزیزان گرانمایه و سلحشور از سویدای جان و از صمیم قلب آرزوی تندرستی و عزت روزافزون دارم .