به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ضمن تبریک  فرارسیدن میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) به شهروندان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات آنان افزود: امسال نیز به دلیل بحران کرونا و عدم امکان تجمع و گردهمایی به منظور ارتقای روحیه و شادی شهروندان جشن میلاد امام حسن(ع) با راه اندازی کاروان شادی و جشن خیابانی برپا می شود.

به گفته او، این برنامه عصر امروز برگزار می شود و کاروان شادی با پخش سرود و مولودی جشن از ناحیه خاورشهر حرکت خود را آغاز می کند.

محمدی اضافه کرد: این کاروان سپس به خیابان اصلی مشیریه  در ناحیه 4،  بیست متری افسریه در ناحیه 5  و  خیابان هاشم آباد و عباس کاشی در ناحیه ۲ می رود.

شهردار منطقه افزود: اجرای برنانه های فرهنگی، هنری، آئینی، دف زنی، چاووش خوانی، منقبت خوانی، تواشیح و  قرائت دعا در این ماه مبارک برای بهبودی بیماران به خصوص بیماران کرونایی از جمله برنامه های این کاروان است.

او در پایان گفت: همچنین در این ایام با همکاری بسیجیان، خیرین، شورایاری، معتمدین محله ها، سازمانهای مردم نهاد، روحانیون و هیات امنای مساجد3 هزار و 500 سبد ارزاق و غذای گرم در راستای اکرام ایتام میان خانواده های نیازمند توزیع می شود.