به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، سید محمد رضا موسوی در این باره گفت: به منظور کاهش حوادث ایمنی و روانسازی تردد خودروها، معابر بزرگراهی نیاز به مرمت و بهسازی دوره ای دارند. در همین  راستا ترمیم و بهسازی روکش آسفالت بزرگراه نیایش حد فاصل بزرگراه شهید چمران تا خیابان ولیعصر(عج) در دستور کار قرار گرفت.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 3 بهدف از این اقدام را  کاهش مخاطرات و صرفه جویی در مصرف سوخت و کاهش استهلاک خودروهای عبوری شخصی و عمومی عنوان کرد و گفت: معابر و بزرگراه ها از مهمترین فضاهای شهری هستند که مورد استفاده روزمره شهروندان قرار دارند از این رو مناسب سازی مسیر ها نقش مهم و ارزنده ای در افزایش رضایتمندی شهروندان دارد.

موسوی در ادامه افزود: عملیات ترمیم و بهسازی روکش آسفالت غرب به شرق بزرگراه نیایش حد فاصل شهید چمران تا کردستان به مساحت 18 هزار متر مربع با تناژ آسفالت 2500 تن از فروردین سالجاری شروع و در حال حاضر به بهره برداری رسیده و مابقی مسیر تا خیابان ولیعصر (عج) در حال اجرا است.

او ابراز کرد:  تمامی مسیرها و معابر که نیاز به مرمت آسفالت دارند شناسایی شده است که با توجه به اولویت بندی و بودجه در اختیار، شهرداری نسبت به ترمیم آسفالت معابر اقدام می کند.