به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی منطقه 4 تهران " مهدی پورشاسب" با بیان این مطلب گفت: عملیات عمرانی دو  پروژه اسکان کارگری  نواحی 3 ، 7   و باغ پرندگان از اسفند ماه سال 99 آغاز به کار کرد  و در حال حاضر در مرحله اجرای فونداسیون  قرار دارند.

 او با بیان اینکه کارگران حوزه خدمات شهری از ارکان اصلی عرصه خدمت رسانی به شهر و شهروندان با حوزه نگهداشت شهر هستند، گفت: به منظور تامین شرایط رفاهی، بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی کارگران عملیات احداث ساختمان اسکان کارگران 3 و۷ در چهارراه استقلال به مساحت حدود 2500 متر و اسکان کارگری  باغ پرندگان به مساحت حدود 400 متر مربع در دستور کار قرار گرفت .

 معاون فنی و عمران این منطقه با اشاره به اینکه ساختمان های اسکان کارگری دارای تمامی ضوابط ایمنی و بهداشتی هستند، افزود:  هر یک از این ساختمان ها با سازه بتنی با امکانات رفاهی و بهداشتی نظیر سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه در هرطبقه، سیستم گرمایشی و سرمایشی، اتاق بهداشت به همراه مسئول بهداشت و چکاب ماهانه، رختکن، اتاق شستشوی لباس کارگران، استراحتگاه  و تهویه پیش بینی شده است.

پورشاسب ادامه داد: در حال حاضر 10  ساختمان اسکان کارگری در منطقه و نواحی 9 گانه فعالیت دارند و با احداث این ساختمان تعداد آنها  به عدد 12 افزایش می یابد.

او خاطرنشان کرد: همچنین فاز اول اسکان کارگری جعفرپناه در محله حکیمیه در حال اجرا است و پیش بینی می شود درسال آینده به بهره برداری می رسد.