به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، سعید تیموری معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه در این باره گفت: ایجاد نمای ظاهری چشم نواز در محیط های شهرکی و زندگی آپارتمان نشینی از مهم ترین الزامات زندگی شهری است. 

تیموری ادامه داد: از این رو با توجه به بافت قدیمی شهرک گل های تاکسیرانی و شکل دهی  شبکه روابط اجتماعی و تقویت مراودات همسایگی به واسطه اجرای پروژه ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی، توجه به نمای ظاهری شهرک پس از موضوع نگهداشت فضای سبز به عنوان مهم ترین نیاز ساکنین مطرح شد.

به گفته وی طی جلسات متعددی که تیم تسهیل گری اجرای پروژه با هیئت مدیره و مدیران بلوک های ساختمان در خصوص تقویت حس تعلق به محیط زندگی و مسئولیت فردی تک تک ساکنین نسبت به حفظ و نگهداشت آن برگزار کرد، شهروندان شهرک متقبل هزینه خریداری رنگ به منظور یکسان سازی نمای درب های پارکینگ شدند. 

تیموری افزود: بر همین اساس در یک اقدام مشارکتی با همکاری  اداره زیباسازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست  منطقه وبا حضور شهروندان، رنگ آمیزی درب های پارکینگ جلوه زیبایی به واحدهای مسکونی این شهرک بخشید.

گفتنی است: ایجاد باغچه مشارکتی برای شهروندان ساکن شهرک، خانه تکانی کاغذی و تنظیم اساسنامه شهرک از دیگر اقداماتی است که در شهرک "گل های یک" صورت پذیرفته است.