به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه11 ، جشن اهدای بازوبند کاپیتانی تیم منتخب محلات این منطقه با حضور شهردار منطقه، معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران و مدیران شهری،شهروندان و خانواده شهدای ورزشکار این منطقه در سالن تربیت بدنی شهرداری منطقه 11برگزار شد.

سید محمد موسوی، شهردار منطقه11در این مراسم  ضمن ادای احترام به مقام شهدای ورزشکار و خانواده شهید رضایی مجد که در این برنامه حضور داشتند گفت: در روزهای مبارزه با استکبار ستیزی هستیم و یاد شهدای جوان و ورزشکار را گرامی می داریم .

او افزود: من دست ورزشکاران را می بوسم و از همه شما می خواهم تا گروه همسالان، همسایگان، همکاران و اقوام را برای پیوستن به جامعه ورزشی و تحرک و نشاط پویای ورزش دعوت کنید .

شهردار منطقه11 ادامه داد: جوانان ما باید برای ورزش و حس همدلی که از آن نشات می گیرد تلاش کنند و ما هم در این فضا کلیه امکانات را در اختیار آنها خواهیم گذاشت .

موسوی با اشاره به تأثیرات ورزش در ایجاد حس همدلی و نشاط جمعی گفت: اگر کسی ورزش می کند، جسم سالمی خواهد داشت و جسم سالم الزام داشتن تعادل روحی و نشاط درونی خواهد بود و اگر دنبال فکر خوب هستیم باید جسم آماده داشته باشیم.

او با بیان این که برای خدمت به مردم و کار جهادی باید جسم آماده و سالمی داشته باشیم از کارکنان شهرداری خواست برای نشاط بیشتر با هدف خدمت به مردم و سلامتی، ورزش کنند و از امکاناتی که در اختیارشان است؛ بهره ببرند.

موسوی گفت: اگر ورزش را با هدف خدمت به مردم و رضات خداوند انجام دهید، خداوند به آن برکت می دهد و اثرات بیشتری خواهد داشت.

او با اشاره به سرانه ورزشی مناسب در منطقه11 گفت: از همکارانم می خواهم برای افزایش روحیه ورزش میان شهروندان تلاش کنند و شرایط را برای همه مردم و استفاده از امکانات در اختیار فراهم کنند.