به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، حمید جوانی گفت: در راستای اجرای بهینه منویات شهردار تهران با حضور مستمر مدیران شهری این منطقه در مساجد و ملاقات با ائمه جماعات و شهروندان بستر تعامل و مشارکت روزافزون با مراکز مذهبی را فراهم می سازیم. 

 او به استفاده از ظرفیت ائمه جماعات جهت تشویق شهروندان به مشارکت گسترده مسائل شهری اشاره کرد و افزود: بهره گیری از توانمندی های علما و پرچم داران مسائل فرهنگی و مذهبی می تواند در سیاست گذاری و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی شهرداری راه گشا باشد به همین سبب در برنامه های آتی این منطقه به صورت گسترده پیش بینی شده است. 

شهردار منطقه 3 افزود: مطالعات تخصصی و کارشناسی شده در حوزه مسجد محوری و محله محوری نقشه راهی برای احیا و نهادینه کردن موضوعات فرهنگی و معنوی در بستر محلات و مراکز دولتی است و بطور حتم مدیران شهری از طرح، برنامه یا ایده های ائمه جماعات در راستای اشاعه موضوعات اجتماعی و مذهبی استقبال می کنند. 

شهردار منطقه 3  از آغاز انتصاب خود مسجد محوری، اقامه نماز در بین نمازگزاران، دیدار چهره به چهره و هم اندیشی با ائمه جماعات را در دستور کار و شهرداران نواحی قرار داده است. 

جوانی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند موضوعات و مشکلات و پیشنهدات خود را با ما در میان بگذارند و از ما پاسخ و همکاری مطالبه نمایند. 

شماره تماس و واتساپ 09373003196صفحه اینستاگرام shahrdarimantaghe3