به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمدآقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران رسیدگی به درخواست های شهروندان و حل مشکلات آنها را از وظایف اصلی مدیریت شهری دانست و گفت: تنها از طریق ارتباط دوسویه با شهروندان می توانیم شهری شاداب داشته باشیم و از طریق این دیدارهای رو در رو و مستمر شاهد بیان و حل مشکلات شهری خواهیم بود.

در حاشیه این دیدار نصرالله آبادیان شهردار منطقه تصریح کرد: در بخش شرقی این منطقه شاهد تجمع بافت فرسوده هستیم که با ارائه طرح های تشویقی و ترغیب شهروندان بخش قابل ملاحظه ای از آن نوسازی شده است اما بخش باقی مانده در اولویت کاری ما در دوره مدیریت جدید قرار دارد.

وی عنوان کرد: کاهش آسیب های ناشی از حوادث غیرمترقبه، کاهش آسیب های اجتماعی و سهولت دسترسی به این مناطق در مواقع بروز حوادث، تنها بخش کوچکی از اهداف اصلی ما برای نوسازی بافت فرسوده است.

شهردار منطقه 7 با اشاره به شناسایی آسیب های این منطقه، افزود: با توجه به موقعیت مکانی و مرکزیت این منطقه با کمبود سرانه فضای سبز به ویژه در بخش شرقی روبرو هستیم اما با نگاه تخصصی و استفاده از روش های نوین و خلاقانه باید در مسیر افزایش حداکثری این فضاها و برآوردن انتظارات و مطالبات شهروندان ساکن در این منطقه گام برداشت.

وی در ادامه بر اتمام پروژه‌های نیمه تمام این منطقه تأکید کرد و گفت: مجموعه های فرهنگی و ورزشی شهید توکلی و مرودشت دو مورد از پروژه‌های نیمه‌تمام این منطقه است، که با توجه به نقش تاثیرگذار این دو مجموعه در پر کردن اوقات فراغت و کسب رضایت شهروندان، تکمیل و اتمام آنها را در راس فعالیت های منطقه قرار داده ایم.

گفتنی است این دیدار با هدف ارتباط بی واسطه مسئولین با شهروندان و رفع مشکلات آنان با حضور حجت الاسلام محمد آقامیری عضو و نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران و نصرالله آبادیان شهردار منطقه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد صفا برگزار و نمازگزاران و شهروندان به طور مستقیم به گفتگو با مدیران شهری پرداختند.