به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، محمد حسین شیخ سفلی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه در این باره گفت: پویش روزه اولی ها تا برپایی محافل قرآنی، برپایی سفره های افطاری ساده ، اقامه نماز جماعت  و ایستگاه های صلواتی از جمله این برنامه هاست که با مشارکت کودکان و جوانان تا پایان ماه رمضان  در میادین، بوستان ها ، محلات و پایگاه های مذهبی منطقه ادامه دارد.

وی افزود: پویش توزیع نان نذری، افطاری ساده  و توزیع کمک های مومنانه برای رنگین شدن سفره های نیازمندان همچنین اکرام ایتام با اهدای هدیه و برآورده کردن آرزوی کودکان ایتام  از برنامه های شاخص حوزه اجتماعی و فرهنگی منطقه است که با همیاری خیرین و شهروندان متدین دارالمومنین به منظور همدلی و حمایت از ایتام و خانواده های نیازمند به اجرا در آمده است.

مساجد و پایگاه های مذهبی دارالمومنین تهران نیز با برپایی  جلسات خانگی قرآنی و  کلاس های جزءخوانی قرآن کریم تا پایان این ماه پذیرای حضور خانواده ها و روزه داران است. 

شیخ سفلی همچنین از اجرای مسابقات فرهنگی و هنری ، نشر آیات قرآنی، پویش روه رمضان و لبخند دلها، تجلیل از قاریان، برگزاری تورهای فرهنگی و ده ها برنامه دیگر به عنوان فعالیت هایی  نام بردکه  تا پایان ماه میهمانی خدا در دارالمومنین اجرا خواهد شد.