به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، "اسمعیل قضات لو" معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 با اشاره  به تقارن روز قدس با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان گفت: امسال برنامه های روز قدس با شعار القدس هی المحور و با هدف نمایش اتحاد و یکپارچگی امت اسلامی در موضوع فلسطین  در محلات 20 گانه منطقه 4 و مسیر راهپیمایی روز قدس ، هر چه باشکوهتر و پربارتر برگزار شد.

او در ابتدا به برپایی پردیس بزرگ فرهنگی منطقه 4 در مسیر راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و گفت: : معاونت امور اجتماعی با مشارکت و همدلی همه ادارات خود خدمات فرهنگی ، هنری و ورزشی شامل توزیع اقلام فرهنگی مثل پرچم ، برچسب خودرویی ، سربند ، بادکنک و ... ،  برگزاری کارگاه هنری خط و خوشنویسی ، برپایی نمایشگاه های عکس و تصاویر مفهومی ، اجرای تئاتر میدانی ، برپایی مسابقات ورزشی و فرهنگی ، اجرای برنامه های ویژه کودکان و برنامه های شاد و متنوع دیگری را در پردیس فرهنگی مسیر راهپیمایی در ضلع شمال غربی میدان فلسطین برای راهپیمایان در نظر گرفت.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 در اشاره به زمان برگزاری این پردیس گفت: پردیس فرهنگی شهرداری منطقه 4 روز جمعه 9 اردیبهشت مصادف با 27 رمضان در مسیر راهپیمایی روزه داران از ساعت 9 الی 13 برنامه داشت .  

او سپس به برنامه های گرامیداشت روز قدس در بخش منطقه ای اشاره کرد و گفت : برنامه های منطقه ای در نواحی 9 گانه و سرای محلات 20 گانه با فضا سازی ساختمان های شهرداری ، برپایی نمایشگاه های عکس ، نقاشی ، کاریکاتور و خطاطی  در اماکن پرجمعیت شامل مساجد ، میادین میوه و تره بار ، فروشگاه های شهروند و سرای محلات ، برپایی شب شعر ، اجرای مسابقات کتابخوانی و تجلیل و تکریم از جوانان انقلابی و مومن از ششم الی نهم اردیبهشت به اجرا در آمد . 

قضات لو همچنین به اجرای سرود ، نمایش میدانی و پخش فیلم مستند در سرای محلات و مناطق پر تردد منطقه  اشاره کرد و از برگزاری نشست هایی با عنوان جهاد تبیین در تعدادی از مساجد منتخب منطقه خبر داد. 

او در بخش دیگری از سخنانش از تولید محتوی و نشر در فضاهای مجازی منطقه و سرای محلات با موضوع قدس ، مقاومت و انتفاضه به صورت کلیپ، پوستر، موشن، نقاشی، خوشنویسی،گرافیک،کاریکاتور و.. خبر داد. 

معاون اجتماعی منطقه 4 در پایان تاکید کرد : تمامی برنامه های منطقه ای و فرا منطقه ای این منطقه با هشتگ و شعار القدس هی المحور برگزار شد.