به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶، رنجبریان ضمن بازدید از محورهای اطراف بیمارستان امام با اشاره به ضرورت تعامل مستمر با نهاد های خدماتی و انتظامی جهت مدیریت ترافیک در این معابر گفت : کاهش و کنترل ترافیک شهری مورد تاکید خاص مدیریت ارشد کلانشهر تهران است و در همین راستا و در جهت ارتقاء سطح رضایت مندی شهروندان در این حوزه با هم افزایی همه دستگاه های اجرایی گام خواهیم بر داشت.

در این بازدید که با حضور رییس بیمارستان امام، رییس راهور منطقه ۶ و جمعی از مدیران شهری قلب پایتخت انجام گرفت؛ راهکارهای اصلاح هندسی ترافیکی معابر پیرامونی بیمارستان امام ؛ بازگشایی گره های ترافیکی، ارتقای ایمنی تردد و ایجاد دسترسی های ورودی و خروجی به مجتمع بیمارستانی بررسی شد و دستورات اجرایی و اصلاحی توسط شهردار منطقه صادر گردید.

افتتاح ۴ چشمه سرویس بهداشتی پرتابل در مجاورت بیمارستان امام به زودی

در ادامه این بازدید رنجبریان بر تکمیل و تسریع در اتمام  پروژه احداث ۴ چشمه سرویس بهداشتی پرتابل در مجاورت بیمارستان امام خمینی(ره) تاکید نمود.

این پروژه که به همت معاونت فنی و عمرانی منطقه ۶ و ناحیه ۲ در حال اجراست به منظور رفاه حال شهروندان و مراجعین بیمارستان امام خمینی(ره) در دستور کار قرار گرفته است و در مراحل نهایی و بهره برداری در روزهای آتی قرار دارد.