به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، در این دیدار نصراله آبادیان شهردار منطقه گفت: آموزش و پرورش متعلق به ما و فرزندانمان است و همه ما وامدار این سیستم هستیم ، بنابراین اگر در کنار یکدیگر هر اقدامی برای ارتقا و بهبود آن انجام دهیم تاثیرات آن قطع به یقین به جامعه برخواهد گشت.

وی با اشاره به نقش آموزش و پرورش در ارتقاء منزلت انسانی، تاکید کرد: ما در مجموعه شهرداری ظرفیت هایی داریم که از آنها می توانیم استفاده کرده و کمک را برای آموزش و‌ پرورش تخصیص دهیم.

شهردار منطقه ۷ یادآور شد: با همکاری و تدوین برنامه های مدون و مشخص شدن نقش شهرداری و آموزش و پرورش در این برنامه ها می توانیم شاهد اجرای اقدامات تاثیرگذاری برای شهر و شهروند باشیم.

وی در پایان عنوان کرد: مجموعه شهرداری آماده ی هر گونه همکاری و تعامل با آموزش وپرورش در جهت حل مشکلات خصوصا در بحث فرهنگی و آموزشی، عمرانی و ترافیکی و … است. 

در ادامه امینی رییس آموزش و پرورش منطقه ۷ با اشاره به تعامل خوب با شهرداری منطقه در رفع و رجوع مشکلات خاطرنشان کرد: بدون شک با همکاری و تعامل دو سویه می توانیم بسیاری از مسائل مرتبط با آموزش و پرورش را برطرف کنیم. 

وی تصریح کرد:  ما در آموزش و‌ پرورش این منطقه آمادگی کامل برای همراهی با مدیریت شهری با هدف رشد و اعتلای فرهنگ عمومی از طریق مدارس را داریم.

گفتنی در این دیدار محسن راجی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۷ نیز حضور داشتند