به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو،  محسن مجد آبادی،رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه با اعلام این خبرگفت: در آستانه فصل تابستان و آغاز حضور شهروندان در بوستان ها برای گذران اوقات فراغت، ساماندهی بوستان ها در دستور کار مدیریت شهری منطقه قرار گرفت 

وی افزود: منطقه2 با دارا بودن بیش از 200بوستان منطقه ای و فرامنطقه ای از سرانه فضای سبز مناسبی برخوردار است که در فصل تابستان به صورت فضاهای فرامنطقه ای عمل کرده و میزبان شهروندان تهرانی و گردشگران می شود.

مجد آبادی افزود: بدین منظور طرح ساماندهی و بهسازی بوستان ها در دستور کار قرار گرفت و با هماهنگی شهرداران نواحی و اداره فضای سبز بوستان هایی که نیاز به بهسازی داشتند شناسایی و درقالب  طرح ایمن سازی اجرا شد.

وی گفت:با توجه به نقش روشنایی در ارتقای ایمنی و امنیت در فضاهای عمومی و بوستان ها ، ضمن رفع نقص و افزایش ایمنی پایه چراغ ها، تامین روشنایی بوستان ها با نصب چراغ و پایه چراغ و     پروژکتور  انجام شد. 

رئیس فضای سبز منطقه گفت: احداث مسیر تندرستی، بازسازی معابر،نصب و بازسازی مبلمان ، اجرای درپوش و ترمیم بندکشی دیوارهای حایل بوستان، بازسازی آبنماو نصب مبلمان ، آلاچیق های بوستان، بازسازی و مناسب سازی معبرفرعی ساختمان انرژی، بهینه سازی و گسترش فضای محوطه بازی کودکان و .... نیز بر اساس نیاز هر بوستان انجام شده است.