به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی ظهر امروز در دیدار با نمازگزاران مسجد امام علی (ع) خیابان هوانیروز اظهار داشت: از مهم ترین چالش های منطقه ۲۲ نبود سیستم فاضلاب شهری است که در این دوره از مدیریت شهری توجه ویژه ای به این موضوع شده و در حال حاضر اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.

وی افزود: سرانه آموزشی نیز از دیگر دغدغه های شهروندان این منطقه است که خوشبختانه با تعاملاتی که بین مدیریت شهری با آموزش و پرورش برقرار شده زمین هایی برای اهدای مدارس در نظر گرفته شده است.

محمدی ادامه داد: زیرگذر بلوار کوهک یکی از پروژه های عمرانی مهم در این محله است که چند سالی این پروژه به شکل نیمه کاره رها شده بود و در مدت زمانی که توفیق خدمت در منطقه را داریم فعالیت این پروژه را مجددا آغاز کردیم و در تلاش هستیم با سرعت بخشیدن به این پروژه تا چندماه آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.

گفتنی است، پس از سخنرانی شهردار منطقه ۲۲ نمازگزاران و اهالی خیابان هوانیروز به شکل چهره به چهره با وی مشکلات و دغدغه های خود را در میان گذاشتند و وحیدرضا محمدی دستوراتی را برای رفع مشکلات شهروندان صادر کرد.

در این دیدار مردمی تمامی معاونان شهردارمنطقه حضور داشتند و هر یک از معاونان به شکل جداگانه نیز به در خواست های شهروندان پاسخگو و رسیدگی کردند.