به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، علی طهماسبی ،مدیر ورابط عمومی منطقه 2 با اعلام این خبر گفت:در راستای برنامه سوم  توسعه مبنی بر ضرورت  آگاهی بخشی، توسعه ارتباط با شهروندان و آگاهی بخشی و تقویت مشارکت آنها،  نمایشگاه "تهران 1401،شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران"  در بوستان گفتگو برگزار می شود.

وی تبیین رویکردها و سیاست های مدیریت شهری و ارائه عملکردها و اقدامات اجرایی را از اهداف این نمایشگاه برشمرد و گفت:  در همین راستا شهرداری منطقه 2  با حضور در این نمایشگاه ، چشم انداز ، توانمندی ها ،دستاوردها و برنامه های اجرایی در منطقه را به نمایش می گذارد.

طهماسبی به  معرفی پروژه های شهری اشاره کرد و گفت: تلاش شده است تا با بهره گیری از ابزارهای نوین ، پروژه هاو دستاوردهای مدیریت شهری منطقه به تصویر کشیده شود .

وی افزود:  در این نمایشگاه همزمان با ارائه  پروژه ها ، اقدامات اجرایی و همچنین معرفی شاخص ها و ظرفیت های گردشگری منطقه ، به افق و چشم انداز منطقه در سال 1401 نیز پرداخته  می شود.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 2  با دعوت از شهروندان برای بازدید از نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه ،ده ها پروزه اجرایی در حوزه خدمات شهری، عمرانی ،ترافیکی ، اجتماعی و .. که دستاوردهایی را برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان منطقه داشته است، برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به نمایش گذاشته می شود.

براساس این گزارش  نمایشگاه "تهران 1401،شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران" از 12 الی 17 تیر ماه در بوستان گفتگو برپا می شود.