به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، مهدی صالحی، شهردار منطقه با اشاره به برپایی ویژه برنامه های فرهنگی ،ورزشی و آئینی همزمان با دهه ولایت در محلات گفت: همزمان با شب عید سعید غدیر خم ،عید ولایت،جشن بزرگی با اجرای  برنامه های فرهنگی و مذهبی، تفریحی بعد از نماز مغرب و عشا در بوستان نهج البلاغه برگزار و شهروندان به تماشای برنامه‌هایی جداب و متفاوت خواهند نشست.

وی افزود:  همزمان با دهه ولایت و امامت  برنامه های فرهنگی اجتماعی، تفریحی، ورزشی با رویکرد ترویج نشاط و شادابی، افزایش روح معنویت تحت عنوان جشن لبخند و برادری در سطح محلات در حال برگزاری است.

به گفته شهردار منطقه 2 ، حرکت کاروان های سیار خودرویی همراه با توزیع گل و شیرینی و پخش مولودی خوانی، اکران فیلم در بوستان های منطقه ، تکریم خانواده های شهید سادات ، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام  و برپایی 21 موکب پذیرایی در محلات از دیگر برنامه های عید سعید غدیر است.

صالحی  در ادامه به فضاسازی شهری همزمان با دهه ولایت اشاره کرد و گفت: همزمان با دهه ولایت به منظور ترویج فرهنگ نشاط مذهبی، طرح  نورپردازی و آذین بندی معابر و میادین منطقه  انجام شد.

شهردار منطقه ۲ با اشاره به اهتزاز  پرچم های سبز و مزین به نام حضرت امیرالمومنین (ع) گفت: اکران بنر با محتوای دهه ولایت و امامت در بزرگراه ها  و معابر سطح منطقه و نصب ریسه های نوری  از دیگر فعالیت های اجرایی است.