به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، سید مهدی صباغ در این مراسم با اشاره به اینکه این ساختمان با هدف ارتقای رضایت شهروندان و مدیریت خطوط حمل و نقل به بهره برداری می رسد، گفت: به همت معاونت ترافیک و حمل و نقل منطقه این ساختمان با مساحت 160 متر مربع احداث شد و به بهره برداری رسید.

او با اشاره به اینکه این ساختمان مزین به نام پلیس فداکار منطقه شهید جواد رضایی شد، افزود:  شهید رضایی سال گذشته با از خودگذشتگی خود برای نجات جان شهروندی در این پایانه به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهردار منطقه در این مراسم با اشاره به اینکه نخبگان اصلی جامعه شهدا هستند که با ایثار جان خود جان دیگران را نجات بخشیدند، افزود: حتما برای شهادت نباید به آن سوی مرزها رفت شاید در شهر ما  نیاز به ایثار باشد و این فرزندان پاک میهن در موقع لزوم جان خود را ایثار می کنند.

او افزود: وظیفه تکریم شهدا به عهده ما است نام این ساختمان به نام پلیس شهید رضایی نام گذاری شد تا سرمنشاء تحول در این نقطه شهری شود.

صباغ اضافه کرد: این پایانه با داشتن دو سامانه تندرو بی آر تی ، 17 خط اتوبوس و سه خط تاکسیرانی روزانه 150 هزار مسافر را جابه جا می کند و این ساختمان به منظور هماهنگی و کنترل هرچه بهتر خطوط حمل و نقل، رانندگان و پاسخ گویی و رسیدگی به درخواست های شهروندان و مسافران راه اندازی شده است.

برپایه این گزارش؛ صبح امروز ساختمان مدیریت پایانه خاوران با حضور شهردار منطقه، فرمانده پلیس راهور منطقه، فرمانده انتظامی نبرد، مدیران خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی و پدر و مادر، همسر و فرزند شهید معظم جواد رضایی افتتاح و در پایان از خانواده معظم شهید تجلیل شد.