به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ حسین کاشانی پور شهردار این منطقه در ابتدای صحبت های خود در این مراسم گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی)، راه حل کشور و نجات اقتصاد در نگاه به درون و تمرکز بر اصل خودکفایی است.

وی ادامه داد: عزت و اقتدار ایران اسلامی در گرو فعال کردن چرخ صنعت و تولید ملی و برطرف ساختن موانع پیش روی تولید و اشتغال است. هنر، عرصه‌ای است که به ماندگارتر شدن تولیدات فاخر کمک می‌کند.

شهردار منطقه ۲۱ افزود: اگر می‌خواهیم تولیدات مطلوب و ماندگارتر باشند، می‌بایست از هنرمندان و صاحبین ذوق و سلیقه کمک بگیریم. چراکه جامعه با تولید، رشد خواهد کرد.

کاشانی پور تاکید کرد: شعار منطقه ۲۱ از همجواری صنعت و سکونت به دیار پیشرفت و نوآوری تغییر کرده، به این علت که قطب صنعتی کشور است. امیدواریم با همراهی هنر و صنعت بتوانیم قله های موفقیت را با سرعت بیشتری فتح کنیم.

لازم به ذکر است؛ در پایان آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگ، هنر و صنعت در منطقه ۲۱، از هنرمندانی که آثار هنری خود را در این رویداد بزرگ به معرض نمایش گذاشتند، تجلیل ویژه به عمل آمد.