به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه14، محمد امین سالاری پور همراه جمعی از مدیران شهری با حضور در بیمارستان بعثت   و درمانگاه شهرداری منطقه ضمن تبریک سالروز میلاد طبیب برجسته ایرانی و نامدار جهانی«حکیم ابوعلی سینا» گفت:  ‌تلاش های ارزنده کادر درمان این مرز و بوم برای حفظ سلامت مردم ستودنی است .

سالاری پور با بیان اینکه این روز تنها روز بزرگداشت یک دانشمند یا گروهی خاص نیست،افزود:  بی شک این روز برای بزرگداشت علم مبتنی بر ایمان ‌ومعرفت است که فرزندان این خاک و بوم به این روز عزتی دو چندان بخشیده و در اوج فروتنی، درد و رنج بیماری و ‌مصدومیت را از جان انسان ها دور می کنند.

شهردار منطقه14 در جمع پزشکان و تلاشگران کادر درمان منطقه اظهارداشت: امروز کادر درمان، مدافعان سلامت  هستند که با همه توان خود و با حفظ روحیه و انگیزه پهلوانی، بویژه در دوران شیوع کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس تا پای جان ایستاده‌اند و لقب شهید مدافع سلامت، به حق برازنده این افراد است.

سالاری پور با بیان اینکه کادر درمان منطقه  برای حفظ سلامت و جان انسان ها تلاشی مضاعف و فداکارانه از خود به نمایش می گذارند، با اهدای شاخه گل، از تلاش های بی وفقه آنها قدردانی کرد.