به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲،  وحیدرضا محمدی در نشستی با فصاحت مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و سایر مدیران شهری اظهار داشت: به دلیل اینکه محلات مسکونی این منطقه در دو دهه اخیر شکل گرفته است سرانه های هفت گانه آن طور که باید شکل نگرفته است که در این دوره از مدیریت شهری برنامه ریزی برای رفع این کمبودهای هفت گانه شکل گرفته است.

وی افزود: یکی از درخواست های شهروندان ایجاد میادین میوه و تره‌بار است که در نظر گرفته شده 9  نقطه زمین رایگان به سازمان میادین میوه و تره بار اهدا شود تا هرچه سریعتر این محیط ها برای رفاه حال شهروندان فراهم شود.

محمدی ادامه داد: محله های هوانیروز ،صدرا و دهکده المپیک از جمله محلاتی هستند که نیازمند میادین تره بارند و در اولویت راه اندازی قرار دارند؛ البته شهرک های مسکونی نیز وجود دارد که برای این شهرک ها نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته است.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه در حال حاضر 11 بازار میوه و تره بار در این منطقه وجود دارد، گفت: ضمنا قرار بر این شد یک نقطه در محله دهکده المپیک جهت بازار محلی بصورت استقرار کانکس راه اندازی شود و محل استقرار احصا شده  و‌ پس از فراهم شدن سازوکار لازم انجام شود.