به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ حسین کاشانی پور شهردار این منطقه با اعلام مطلب فوق گفت: طرح راه خدمت در بازه زمانی "یک هفته ای" در این منطقه به مرحله اجرا درآمد که این منطقه با در نظر گرفتن منابع مورد نیاز و با هدف رفاه حال شهروندان، معابر نیازمند ترمیم سطح منطقه آسفالت و بهسازی شد.

کاشانی پور افزود: این طرح با همکاری نیروهای ستادی شهرداری و معاونت فنی و عمرانی منطقه ۲۱ و نواحی سه گانه به صورت شبانه روزی و با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود اجرایی شد. طرح خدمت (مضاعف) با هدف اصلاح زیرساخت های شهری، خدمات رسانی به شهروندان و حل معضلات شهری در سطح منطقه ۲۱ اجرا شد.

وی ادامه داد: فعالیت گسترده اجرایی طرح خدمت (مضاعف) به صورت شبانه روزی و مشخص طبق برنامه ریزی های از پیش تعیین شده و با هدف اولویت هایی نظیر لکه گیری، تراش و روکش آسفالت و همسطح سازی معابر پرتردد مانند بلوار لاله و بلوار کرمان خودرو (ضلع غربی)، تهرانسر، شاهد، یاس، کنارگذر بزرگراه شهید فهمیده، بلوار انصار شهرک آزادی، خیابان محمد رسول الله (ص)، بزرگراه شهید لشگری و بلوار دکتر عبیدی انجام گرفت.

شهردار منطقه ۲۱ تاکید کرد: روکش مکانیزه آسفالت به تناژ بیش از ۱۱ هزار تن و روکش دستی به تناژ بیش از ۲۵۰۰ تن صورت گرفت؛ در مجموع بیش از ۱۳۵۰۰ تن آسفالت در متراژ هفتاد هزار مترمربع در سطح منطقه ۲۱ عملیاتی شد که در نوع خود بی نظیر یا حتی کم نظیر می باشد.