به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی گفت: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران شش سایت برف روبی همراه با اکیپ های اجرایی و  نظارتی در آماده باش کامل هستند.

این مسئول ادامه داد: مخازن شن و نمک در نواحی پنجگانه شارژ شده‌اند تا در صورت بارش برف و باران، شهروندان از آنها استفاده کنند؛ همچنین ماشین آلات و تجهیزات برف روبی در ستادهای مربوطه قرار دارند.

شهردار منطقه در خصوص تجهیزات و ماشین آلات برف روبی تصریح کرد: کامیون برف روبی تیغه دار، خودرو مکانیزه نمک پاش، بابکت، پیکاپ، خاور و نیسان از جمله تجهیزات پیش بینی شده برای زمان بارش ها هستند.

فرهادی با اشاره به آمادگی 50 نفر اکیپ اجرایی برای مقابله با بارش احتمالی برف افزود: در 6 ایستگاه برف روبی مخزن شن و نمک در نواحی جانمایی و 500 عدد کیسه شن و نمک نیز توزیع شده است.

او خاطرنشان کرد: علاوه بر اکیپ های اجرایی کارگران فضای سبز، خدمات شهری و همچنین نیروهای شهربان و معبربان با تجهیزات کامل اعم از چوب برف تکانی، پارو، بیل در صورت بارش برف  به منظور رفع  هرگونه معضل احتمالی آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.