به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، این شرکت  با برگزاری جشنواره بزرگ فروش با نام «کمپین همدلی» و تخفیفات چشمگیر کالای اساسی در سبد خانوار ایرانی به استقبال ماه مبارک رمضان می‌رود. میزان تخفیف کالاهای اساسی شامل چای تا 50 درصد، رب گوجه‌فرنگی تا 40 درصد، خرما تا 30 درصد و محصولات بهداشتی تا 30 درصد است که در فروشگاه‌های رفاه سراسر کشور عرصه می‌شوند.

خانواده بزرگ رفاه تصمیم دارد با افزایش ساعت کاری برخی شعب منتخب فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به 24 ساعت در خدمت هموطنان گرامی در راستای بهبود ارائه خدمات فروشگاهی خود باشد. فروشگاه رفاه پارک رویال واقع در خیابان شریعتی و فروشگاه رفاه تهرانپارس از جمله فروشگاه‌های 24 ساعته هستند. همچنین بیش از 66 فروشگاه منتخب رفاه در سراسر کشور نیز ساعت کاری خود را تا ساعت 2 بامداد افزایش دادند.

باتوجه به آغاز به کار شعب جدید فروشگاه ها، افزایش ساعات کاری فروشگاه های منتخب، رشد چشمگیر میزان سطح فروش، رشد تعداد پرسنل، رسیدن تعداد نیروی کار با احتساب شرکت‌های زیرمجموعه به حدود ۱۱۰۰۰ نفر و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی اعضای خانواده بزرگ رفاه در فروشگاه‌های رفاه سراسر کشور به ویژه همزمان با ماه مبارک رمضان، انتظار می‌رود این بنگاه اقتصادی خصوصی در میان 30 شرکت برتر از نظر میزان اشتغال‌زایی در سالجاری قرار بگیرد. این در حالی است که در روزهای شیوع بیماری کرونا و افزایش مشکلات اقتصادی و معیشتی متاسفانه بسیاری از نیروهای کار در حوزه‌های شغلی مختلف در کشور از کار بیکار شدند.

گفتنی‌است؛ شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی کشور با بیش از 700 شعبه فعال در سراسر کشور و همکاری با 3500 تامین کننده معتبر کالا در تلاش است در مسیر توسعه شتابان و در راستای تحقق اهداف راهبردی شرکت، با افزایش شعب فروشگاه های مدرن و رشد فعالیت خود در حوزه مسئولیت اجتماعی در روزهای سخت کشور، با انگیزه، تلاش و توان مضاعف در خدمت هموطنان گرامی باشد.