به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه؛ شعب جدید این بنگاه اقتصادی خصوصی با متراژ بیش از ۲۳ هزار متر مربع همزمان با عید سعید فطر در سراسر کشور افتتاح می‌شوند.

تهران، اصفهان، مازندران، قزوین، گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمان و البرز استان‌های میزبان شعب جدید فروشگاه‌های رفاه هستند که همزمان با جشن‌های پایان ماه مبارک رمضان از 4 الی 9 خردادماه سال‌جاری آغاز به کار خواهند کرد؛ همچنین با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تاکید بر حفظ سلامتی مشتریان، این فروشگاه‌ها بدون برگزاری مراسم رسمی و بدون حضور مردم افتتاح خواهند شد.

غرفه‌های تخصصی در حوزه‌های مواد غذایی تازه، غذای گرم خانگی و سنتی، فست فود، لبنیات تازه، گوشت تازه (قصابی)، نان ارگانیک، محصولات اختصاصی تولید شده توسط شرکت رفاه، لوازم خانگی، محیط جذاب و مدرن فروشگاهی از جمله خصوصیاتی است که این فروشگاه‌ها را متمایز می‌کند؛ لازم بذکر است مشتریان عزیز بعد از افتتاحیه رسمی، همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۳ می‌توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ها نسبت به تهیه مایحتاج خود اقدام نمایند.

 شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به‌ عنوان یکی از پیشگامان صنعت خرده‌فروشی کشور در راستای حمایت از ایجاد اشتغال پایدار و تحقق اهداف توسعه شتابان به طور مستقیم و غیرمستقیم زمینه اشتغال بیش از 1000 نفر از نیروهای متخصص را فراهم کرده و با سرمایه گذاری بالغ بر 105 میلیارد تومان، تعداد شعب خود را با هدف خدمت‌رسانی به اقتصاد کشور و هموطنان عزیز افزایش داده است.

گفتنی است؛ این بنگاه اقتصادی خصوصی از ابتدای سال‌‌جاری تا پایان ماه مبارک رمضان همزمان با افتتاح شعب جدید و افزایش متراژ سطح فروش در سراسر کشور معادل ۵۰ درصد راهبرد توسعه فروشگاهی مشابه در سال گذشته را با وجود شرایط سخت و پیچیده اقتصادی کنونی کشور محقق کرده است.