به گزارش اکونا پرس،

آیدین قره حسن لو، مدیر فروش مشاورین املاک ماهور اقدام گروه باتاب اندیش در برگزاری اجلاس املاک و مستغلات که با حضور اساتید کشور کانادا است را بسیار ارزشمند عنوان کرد و گفت: این اجلاس توانسته است طی این سه دوره مخاطب بسیار گسترده تری جذب کرده و رضایت شرکت کنندگان را به همراه داشته باشد.
وی افزود: در این اجلاس صاحبان مشاغل با یکدیگر دیدار کرده و می‌توانند با تبادل افکار و دریافت اطلاعات دیگران برای پیشبرد اهداف و توسعه کسب و کار خود استفاده کنند. 
قره حسن لو بیان کرد: افراد برای بهتر دیدن شدن و اصلاح کارهای خود باید نگاه حرفه‌ای داشته باشد که این امر تنها با آموزش و یادگیری امکان پذیر است. بنابراین برگزاری چنین اجلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی به روند یادگیری و حرفه‌ای شدن افراد کمک فراوانی می‌کند.
وی ادامه داد: من به نوبه خود از حضور در این اجلاس بسیار خرسندم، زیرا توانستم مدیران عامل و اساتید تخصصی را ملاقات کرده و با دید بهتری به حرفه خود بازنگرم.
قره حسن لو اظهار کرد: همچنین در اجلاس‌ها افراد می‌توانند علاوه بر تبلیغات کسب و کار خود، معامله‌های خوبی با یکدیگر داشته باشند. املاک ماهور که در جزیره کیش به فعالیت مشغول است از موفق ترین و بهترین وحرفه ای ترین مشاوران را در بر دارد که اهداف بزرگی در جهت توسعه و افزایش درآمد در دستور کارخود دارد.
وی اظهار امیدواری کرد وگفت: امید دارم در سال‌های آتی هلدینگی که املاک ومستغلات بخشی از آن قرار دارد را در جزیره زیبای کیش تاسیس خواهد کرد این شهر گرچه کوچک است اما پتانسیل‌های زیادی برای ساخت‌وساز و کسب درآمد دارد.
قره حسن‌لو افزود: سرمایه گذاران بزرگ و کوچک که زمان کافی برای رفت و آمد با یکدیگر ندارند با حضور در این اجلاس‌ها می توانند با یکدیگر دیدار کرده و برخی از مشکلات را با کمک همدیگر حل کنند. بنابراین برگزاری این نوع اجلاس ها و کارگاه‌ها برای این صاحبان کسب و کار مزیت فراوانی دارد، اما به شرطی که فقط برای گرفتن یک تندیس و تبلیغ دوره هم جمع نشده و کارگاه های آموزشی با حضور اساتید متخصص و وحرفه‌ای، باعث رشد ذهن افراد در دنیای اقتصاد و صنعت شود.​