به گزارش اکونا پرس،

طی مراسمی و با حضور محمد علی کارگر مطلق معاون تحقیق و توسعه و هماهنگی تولید و جواد اورسجی مدیر حراست صنایع شیر ایران، ضمن تشکر از تلاش‌های محمدرضا کیهانپور در دوره سرپرستی پگاه گلستان، محمد بزم آرا به‌عنوان مدیرعامل جدید این شرکت، معرفی شد.

محمد علی کارگر مطلق در نشست مدیران و کارشناسان پگاه گلستان با اشاره به اینکه فعالیت‌های صورت گرفته در مدت کوتاه سرپرستی ایشان کاملاً مثبت و مطلوب است، افزود: توسعه محصولات جدید و افزایش دریافت شیرخام، از مهمترین عوامل پیشرفت این مجموعه می‌تواند باشد و با توجه به همدلی و نظمی که در ورود به شرکت مشاهده شد می‌توانیم شاهد ارتقای شرکت پگاه گلستان همچون گذشته در سطح صنایع شیر ایران باشیم.

در ادامه جواد اورسجی تصریح کرد: استان گلستان رنگین کمان اقوام کشور است و این شرکت توانایی این امر را دارد که با همدلی و وحدت و همراهی کارکنان به موفقیت‌های در خور این استان و مجموعه صنایع شیر ایران دست یابد.

محمد بزم آرا مدیرعامل جدید شرکت نیز با اشاره به برنامه هدف گذاری شده در شرکت، افزود: تولید با کیفیت و همچنین افزایش دریافت شیرخام و تشکیل کمیته های تخصصی در هر بخش در دستور کار مجموعه قرار خواهد گرفت.​