به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، برنامه «از قلم افتاده» (Under Reporte) با استناد به در مقاله‌ای که در سال 2018 منتشر شده است، به حمایت‌های همه‌جانبه و به‌خصوص مالی عربستان سعودی از گروهک منافقین می‌پردازد، از جمله سه گروه شمش طلا و چهار چمدان ساعت رولکس که توسط سعودی ها به سازمان مجاهدین خلق داده شده است. این محموله طلا و سایر کالاهای ارزشمند بعداً در بازارهای سیاه در امان، پایتخت اردن، از طریق تجار مرتبط با عربستان سعودی فروخته شد و پول به حساب های خارج از کشور مرتبط با سازمان منافقین رفت.

این برنامه به تهیه‌کنندگی مهدی عرب همچنین از حضور پررنگ مقامات سعودی در گردهمایی های سالانه سازمان منافقین سخن می‌گوید. به عنوان مثال، ترکی الفیصل، رئیس اطلاعات سابق سعودی، در تجمعات این گروه در پاریس در سال 2016 و 2017 سخنرانی کرد و باعث شد اتهاماتی از طرف تهران برای حمایت ریاض از تروریسم وارد شود.

 برنامه «از قلم افتاده» در عین حال نگاهی دارد به سوابق سازمان منافقین و جنایت‌های تروریستی اعضای این سازمان به‌خصوص در جنگ هشت ساله ایران و عراق.

برنامه «از قلم افتاده» پنج‌شنبه ساعت 16:20 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. بازپخش این برنامه نیز روز جمعه ساعت 05:00 و 00:00، روز شنبه ساعت 08:20 و یکشنبه ساعت 14:00 و 21:20 به روی آنتن می‌‌رود.