به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط‌عمومی شبکه پرس تی وی، برنامه این هفته «ما مردم» به بررسی چرایی ظهور گروه‌ها و باندهای خلافکار در ایالات متحده و افزایش بی‌سابقه نرخ جرم و جنایت در این کشور می‌پردازد.

 مردم آمریکا در سال ۲۰۲۰ بیش از همیشه خشونت را تجربه کرده‌اند و بیش از ۱۹ هزار نفر در این کشور در تیراندازی‌ها به قتل رسیده‌اند.

 رامیرو فونز، فعال و مفسر سیاسی و امیلیو ویانور، رئیس انجمن بین‌المللی جرم‌شناسی به عنوان میهمان این هفته برنامه «ما مردم» به بررسی عوامل خشونت و جنایت افسارگسیخته در آمریکا به خصوص بالا بودن نرخ بیکاری در میان جوانان و تبعیض‌های قومیتی در این کشور می‌پردازد.

 دنیل آریا، مجری برنامه سوالاتی از جمله چرا تعداد زیادی باند خلافکار در آمریکا وجود دارد و نقش نژاد و قومیت در این باندها چیست؟ و از سوی دیگر، نقش اقتصاد و آموزش در توسعه باندهای خلافکار چیست و دولت آمریکا برای حل مساله این باندها چه باید کند؟ را با مهمانان در میان خواهد گذاشت.

برنامه «ما مردم» به تهیه‌کنندگی عاطفه‌سادات دربندی روز چهارشنبه ساعت 12:30 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود و تکرار آن روز پنجشنبه ساعت 7:30و 19:30 و جمعه ساعت 06:30، شنبه ساعت 03:30 و 15:30 و یکشنبه ساعت 23:32 خواهد بود.