به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «شما و سحر»، امشب میزبان، قمر فاطمه نقوی، حسنین تقوی و سید مبین حیدر رضوی، مجریان برنامه زنده و ترکیبی «سبک زندگی» خواهند بود و با مخاطبان اردوزبان این برنامه گفت و گو خواهند کرد. 

معصومه شریفیان، تهیه کننده «شما و سحر» در این باره گفت: در این برنامه با دعوت از مجریان برنامه «سبک زندگی» که هم اکنون در حال پخش از کانال اردوی شبکه سحر است، ضمن تشریح ماهیت و اهداف ساخت این برنامه به سوالات مخاطبان در این زمینه پاسخ داده خواهد شد. 

وی ادامه داد: برنامه «سبک زندگی» با تشریح شاخصه های دین داری در زندگی، ویژگی های خانواده در سبک زندگی اسلامی، مهارت های اجتماعی در سبک زندگی اسلامی به زوایای زندگی مومنانه و اقتضائات زندگی می پردازد.

 مصاحبه با دو تن از دوبلورهای سریال تلویزیونی «کیمیا» و همچنین نذرامام نقوی، مدیر دوبلاژ این مجموعه از طریق اسکایپ، پلی بگ هایی با موضوع شعر و ادبیات فارسی و اردو، اخبار فرهنگی و هنری، معرفی برنامه های کانال اردوی شبکه سحر، کلیپ های موسیقی از آیتم های دیگر این برنامه ترکیبی زنده است که معصومه شریفیان در آخر به آن اشاره کرد.

«شما و سحر» با اجرای سکینه مهدی، 5 دی ماه، ساعت 18:30 به وقت تهران به مدت 50 دقیقه به طور زنده روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر خواهد رفت.