به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی به نقل از عاطفه آقامحمدی، تهیه کننده «کلوزآپ»، فیلم سینمایی «اولین گاو»( First Cow)  به کارگردانی کلی رایکارد در این برنامه نقد و بررسی خواهد شد. 

آقا محمدی در این باره گفت: «اولین گاو» فیلمی در ژانر فانتزی است که در سال 2019 تولید شده است و علی فرهمند منتقد نام آشنای سینمای بین الملل با حضور در این برنامه به نقد و بررسی آن از ابعاد مختلف هنری و تکنیک های ساخت، خواهد پرداخت.

داستان فیلم سرگذشت یک سرآشپز ماهر به نام اوتیس فیگوویتس را نشان می دهد که به گروهی از شکارچیان و تاجران پوست حیوانات در ایالت اورگن ملحق می شود و با یک مهاجر چینی به نام کینگ لو ارتباط برقرار می کند. در ادامه، اوتیس و کینگ لو، در یک کسب و کار پررونق، با یکدیگر همکاری می کنند و ... 

گفتنی است؛ «اولین گاو» با اقتباس از رمان نیمه جان، نوشته جاناتان ریموند ساخته شده و مورد توجه منتقدان زیادی قرار گرفته است.

در این فیلم به تهیه کنندگی اسکات رودین، بازیگرانی چون جان ماگارو، اوریون لی، رنه اوبرژونوا، توبی جونز، ایون برمنر، اسکات شپرد، گری فارمر و لیلی گلدستون در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

 معرفی کامل فیلم سینمایی « اولین گاو » و کارگردان آن و همچنین پخش بخش هایی از فیلم، جدیدترین و کامل ترین اخبار مهم سینمایی، اخبار حوزه سینما و جشنواره ها و آیتم درس نامه سینمایی برای علاقمندان سینما از بخش های دیگر «کلوزآپ» است که آقا محمدی در آخر به آن اشاره کرد.

 «کلوزآپ» با اجرای علمدار عباس زیدی، امروز 6 دی ماه ساعت 18 به وقت تهران به مدت  30 دقیقه از آنتن کانال اردوی شبکه سحر پخش خواهد شد.