به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، برنامه «سگ‌ها و گربه‌ها» این هفته به سراغ موضوعات مختلفی از جمله تحریم غرب علیه روسیه و قدرتمندتر شدن ارزش روبل، تورم بی‌سابقه در آمریکا و عذرخواهی پاپ از نسل‌کشی در کانادا رفته و این وقایع را از زاویه دید طنز مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.

لمبیت اوپیک مجری برنامه ابتدا به تحریم‌های غرب علیه روسیه و نتایج معکوس حاصل از آن می‌پردازد. اوپیک بر این حقیقت صحه می‌گذارد که نه تنها پوتین قدرتمندتر از گذشته شده، که تحریم‌های کشورهای غرب علیه روسیه، اوضاع اقتصادی این کشورها و به‌خصوص آمریکا را با چالش‌های جدی مواجه کرده است.

مجری «سگ‌ها و گربه‌ها» در ادامه، به سراغ تورم بی‌سابقه در آمریکا می‌رود؛ تورمی که جوانان، نوجوانان و کودکان آمریکایی برای اولین‌بار است که تجربه می‌کنند.

برنامه «سگ ها و گربه ها» به تهیه کنندگی مهدی عرب پنج‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس‌ تی‌وی می‌رود و بازپخش آن ساعت ۰۷:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز جمعه، ۰۰:۰۰ و ۱۲:۰۰ شنبه و ۱۹:۰۰ روز یکشنبه آینده است.علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک https://www.presstv.ir/Section/150103این برنامه را در وب سایت شبکه پرس تی‌وی مشاهده کنند.